WOD

Workout Of the Day, w skrócie WOD, to nasza główna ścieżka treningowa. „Trening dnia” przeznaczony jest dla osób, które solidnie przepracowały kilka miesięcy na zajęciach WOD Lite oraz zajęciach technicznych.

Każdy trening jest inny i daje organizmowi inny bodziec – wykonujemy ćwiczenia gimnastyczne, podnosimy ciężary, pracujemy z odważnikami kettlebells, biegamy, wiosłujemy, skaczemy. Stawiamy na długofalowe programowanie treningów, nastawione na bezpieczny, ale widoczny progres. Mniej więcej co pół roku sprawdzamy, co udało nam się osiągnąć – zarówno w aspekcie ciężarowym (testy na sztandze), jak i gimnastycznym (np. maksymalna ilość siłowych podciągnięć lub pompek).

Odpowiednie i przemyślane programowanie sprawia, że możemy ćwiczyć prawie codziennie. Jednego dnia mamy bardzo intensywny trening cardio, drugiego budujemy wytrzymałość na treningu mniej intensywnym, za to długim, trzeciego skupiamy się tylko na budowaniu siły na ciężarach. Progresu nie osiąga się poprzez codzienne „zajeżdżanie się”, ale przemyślane i zróżnicowane treningi.  

ZNAJDŹ ZAJĘCIA, KTÓRE PASUJĄ DO CIEBIE

DANE KONTAKTOWE

Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

Telefon: +48 694 460 808

E-mail: ask@mgwtraining.pl 

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 6:30- 22:00

Sb 10:00- 17:00

Nd 11:00- 13:00 

Designed with Mobirise - Learn more