KROK PO KROKU - CROSSFIT
DLA POCZĄTKUJĄCYCH

W CrossFit MGW wiemy, że każdy zaczyna tam gdzie jest a jedyną bezpieczną i skuteczną gwarancją rozwoju jest metoda małych kroków.

JAK ZACZĄĆ?

Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny program wprowadzający, abyś niezależnie od poziomu zaawansowania, mógł/mogła ZACZĄĆ i pracować nad swoją ogólną sprawnością.

MGW STARTER

MGW STARTER - Żadnych umów, żadnych zobowiązań czyli próbny DARMOWY* trening w naszym klubie. Po prostu SPRÓBUJ!

Poznaj nasz klub, nasze różnorodne programy treningowe*, trenerów i innych klubowiczów. Poczuj “nowe” mięśnie, wylej z nami trochę potu, naucz się nowych umiejętności a zobaczysz, że Ci się spodoba.

Wszystkie nasze zajęcia dla osób początkujących i powracających to kameralne treningi semi-personalne, będące ofertą dla wszystkich tych, którzy szukają możliwie najbardziej indywidualnej opieki trenerskiej (kameralne grupy max 6-8 osób) oraz skutecznego i przede wszystkim bezpiecznego programu treningowego.

Idealnym wyborem na Twoje pierwsze treningi, bez względu na Twoje doświadczenie treningowe, są zajęcia Beginners.

Gwarantujemy Ci, że z pewnością dasz radę i poczujesz, że nam na Tobie zależy! 

*Oferta tylko dla osób zainteresowanych dołączeniem do klubu!

MGW STARTER

TWÓJ PIERWSZY TRENING WPROWADZAJĄCY DO ŚWIATA CROSSFIT MGW!

CZYM JEST CROSSFIT?

Cros­sFit to re­wo­lu­cyj­ny, stwo­rzo­ny w sło­necz­nej Ka­li­for­nii, ogól­no­ro­zwo­jo­wy sys­tem ak­tyw­no­ści fi­zycz­nej, któ­ry od 2000 ro­ku zdo­by­wa rze­sze zwo­len­ni­ków na ca­łym świe­cie. Po­pra­wia kon­dy­cję i ogól­ną spraw­ność or­ga­ni­zmu, zwięk­sza wy­dol­ność i bu­du­je wy­trzy­ma­łość.

Mobirise

CZY DAM SOBIE RADĘ?

Treningi układane są w taki sposób, by mógł je wykonać każdy - mają wiele poziomów trudności i zaawansowania. Zawsze prowadzą je wykwalifikowani trenerzy, którzy służą pomocą i nikomu nie odpuszczają

Zajrzyj na naszego bloga i przeczytaj artykuł, gdzie co-founder MGW- Tomasz Sypniewski tłumaczy techniki stopniowania treningu – tak, aby wszy­scy nie­za­leż­nie od stop­nia za­awan­so­wa­nia by­li w sta­nie je wy­ko­nać.

FAQ

Od czego zacząć CrossFit?

Najważniejsze to wybierz certyfikowany klub, który zapewnia wykwalifikowaną kadrę trenerską.
Z nami rozpoczęcie przygody z CrossFit jest super proste. Skontaktuj się z nami i zapisz się na zajęcia dla początkujących (Beginners) a resztę pozostaw już nam. Nie musisz być w życiowej formie, żeby zacząć z nami trenować. Ale musisz zacząć, żeby być w życiowej formie! W CrossFit MGW pierwszy trening zawsze jest gratis.

Mobirise

Czy CrossFit jest dla każdego? Czy jest trudny? 

Krótko i na temat, tak. CrossFit jest sportem wszechstronnym, który daje możliwość dostosowania każdego ćwiczenia do obecnej formy i umiejętności uczestnika. Czy jest trudny? Początki zawsze są trudne, ale najważniejsze to nie mieć obaw żeby spróbować a resztę pozostawić już w naszych rękach. 

Czy jest dobry dla początkujących?

Oczywiście, że tak. Każdy z nas kiedyś zaczynał i był osobą początkującą. Aby każdy czuł się komfortowo i miał możliwość bezpiecznej i przyjemnej nauki techniki i wdrożenia się w treningi, zapraszamy na nasz autorski cykl zajęć dla osób początkujących - Beginners.

Mobirise


Czym jest CrossFit?

CrossFit to trening obejmujący rozwijanie min. takich cech jak szybkość, siła, wytrzymałość, skoczność. Bazuje na fundamentach z olimpijskiego podnoszenia ciężarów, treningu siłowego, gimnastyki oraz sportów wytrzymałościowych. Celem treningów CrossFit jest zbudowanie ogólnej sprawności fizycznej. 

Czy lepsza jest siłownia czy CrossFit?
I dlaczego CrossFit?

CrossFit to sport ogólnorozwojowy, nastawiony na poprawę praktycznie wszystkich naszych cech motorycznych.
Od strony praktycznej, uczęszczając na zajęcia CrossFit masz pewność, że wykonujesz dobrze ułożony plan treningowy a trening nie zajmie Ci maksymalnie godzinę dziennie. Co najważniejsze jesteś pod opieką wykwalifikowanego trenera, nastawionego indywidualnie do każdego uczestnika zajęć. A tylko w MGW na zajęciach Beginners, jesteś pod opieką aż dwóch trenerów.

Mobirise

Ile razy w tygodniu chodzić na CrossFit? Jak długo trwa trening CrossFit?

Osobom początkującym polecamy treningi 3 razy w tygodniu, tak też ułożony jest nasz cykl Beginners. Treningi w naszym klubie trwają 60 minut i są prowadzone od A do Z przez trenera.

Jakie ćwiczenia wchodzą w skład CrossFit?

Fundamentem CrossFit jest zmienność i wszechstronność. Wykonujemy ćwiczenia podstawowe takie, jak przysiady, pompki, podciągnięcia czy bieganie. Niemniej jednak na CrossFit składają się wszystkie ćwiczenia z zakresu sportów siłowych, gimnastycznych, wydolnościowych czy nawet drużynowych. 

Mobirise

Kiedy odbywają się zajęcia dla początkujących?

Nasze autorskie zajęcia dla początkujących - Beginners odbywają się w poniedziałki, środy i piątki o godzinie 18:30.
Cykl trwa 2 tygodnie, po którym można zacząć uczęszczać na zajęcia WOD & Beginners. Skontaktuj się z nami w celu zarezerwowania miejsca.  

DANE KONTAKTOWE

Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

Telefon: +48 694 460 808

E-mail: ask@mgwtraining.pl 

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 6:30- 21:00

Sb 9:00- 13:30

Nd 11:00- 13:00 

REGULAMIN

Regulamin

Polityka prywatności

AI Website Maker