how to build your own site for free

JAK ZACZĄĆ

CHCESZ SPRÓBOWAĆ TRENINGU W NASZYM KLUBIE,  ALE NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?
MASZ WĄTPLIWOŚCI CZY SOBIE PORADZISZ?

KROK PO KROKU

W MGW Training wiemy, że każdy zaczyna tam gdzie jest a jedyną bezpieczną i skuteczną gwarancją rozwoju jest metoda małych kroków. Dlatego też przygotowaliśmy specjalny program wprowadzający, tak aby każda osoba, niezależnie od poziomu zaawansowania, mogła ZACZĄĆ i pracować nad swoją ogólną sprawnością.. Zapoznaj się z naszym programem treningowym i zapisz się na pierwsze, próbne zajęcia MGW INTRO!

MGW INTRO

MGW INTRO - Twoje pierwsze spotkanie wprowadzające do świata MGW Training! To tu poznasz filozofię naszego klubu oraz dowiesz się m.in.: jakimi wartościami się kierujemy, dlaczego w dzisiejszych czasach tak bardzo każdy z nas potrzebuje ruchu oraz czym jest trening i jak często i jak intensywnie trenować, aby przynosił on korzyści a nie kontuzje.
W drugiej części zrobisz Twój pierwszy trening na którym z pewnością dasz radę!

2

TRENINGI WPROWADZAJĄCE

Kolejnym krokiem dla osób rozpoczynających przygodę z MGW Training stanowią zajęcia WOD Lite. Są to nasze autorskie, kameralne treningi semi-personalne, będące ofertą dla wszystkich tych, którzy szukają możliwie indywidualnej opieki trenerskiej (grupy max 6-8 osób) oraz skutecznego i przede wszystkim bezpiecznego programu treningowego.

Jako doskonałe uzupełnienie zajęć WOD Lite stworzyliśmy bogaty program treningów tematycznych takich jak: Indoor Rowing, Gymnastics, Kettlebell, Barbell, Metcon, MOVE czy też unikalne, celujące w poprawę Waszej sylwetki, zajęcia Functional Bodybuilding. Dzięki pomocy naszej doświadczonej i wyspecjalizowanej kadry trenerskiej na tych zajęciach szybko zidentyfikujesz swoje słabości i poprawisz się w każdej możliwej płaszczyźnie!

3

TRENINGI ZAAWANSOWANE

Osoby, które będą gotowe przejść na kolejny etap, lub te, które trenowały już wcześniej i po konsultacji z trenerem kwalifikują się na zaawansowane treningi, zapraszamy na zajęcia WOD (Workout Of the Day) – codzienny trening, który również można, a wręcz należy regularnie uzupełniać o zajęcia tematyczne wymienione powyżej.

ZAPISZ SIĘ
NA DARMOWY TRENING
MGW INTRO

Rejestrując się, akceptujesz Politykę Prywatności 3M Sp. z o. o. i Warunki użytkowania.

DANE KONTAKTOWE

Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

Telefon: +48 694 460 808

E-mail: ask@mgwtraining.pl 

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 6:30- 22:00

Sb 10:00- 17:00

Nd 11:00- 13:00