KROK PO KROKU

W MGW Training wiemy, że każdy zaczyna tam gdzie jest a jedyną bezpieczną i skuteczną gwarancją rozwoju jest metoda małych kroków.

JAK ZACZĄĆ?

Przygotowaliśmy specjalny program wprowadzający, tak aby każda osoba, niezależnie od poziomu zaawansowania, mogła ZACZĄĆ i pracować nad swoją ogólną sprawnością.. Zapoznaj się z naszym programem treningowym i zapisz się na pierwsze, próbne zajęcia MGW STARTER!

MGW STARTER

MGW STARTER - Żadnych umów, żadnych zobowiązań czyli Twoje pierwsze darmowe spotkanie wprowadzające do świata MGW Training!

Idealnym wyborem na Twoje pierwsze treningi, bez względu na Twoje doświadczenie treningowe, są nasze autorskie zajęcia Metcon & Mobility lub WOD Lite.

Metcon & Mobility - ich głównym celem jest wzrost wydolności i wytrzymałości, dużo spalonych kalorii oraz poprawa sylwetki.
WOD Lite - urozmaicone treningi funkcjonalne dla osób początkujących łączące w sobie elementy siłowe, gimnastyczne oraz wytrzymałościowe.

Wszystkie nasze zajęcia to autorskie, kameralne treningi semi-personalne, będące ofertą dla wszystkich tych, którzy szukają możliwie najbardziej indywidualnej opieki trenerskiej (grupy max 6-8 osób) oraz skutecznego i przede wszystkim bezpiecznego programu treningowego.

Gwarantujemy Ci, że z pewnością dasz radę i poczujesz, że nam na Tobie zależy! 

MGW STARTER

TWOJE PIERWSZE DARMOWE SPOTKANIE WPROWADZAJĄCE DO ŚWIATA MGW TRAINING!

2

TRENINGI UZUPEŁNIAJĄCE 

To co odróżnia MGW Training od jakiegokolwiek innego klubu w Polsce jest nasza bogata oferta zajęć uzupełniających (tematycznych). Oprócz "fundamentu" dla osób rozpoczynających przygodę z MGW Training czyli zajęć Metcon & Mobility oraz WOD Lite stworzyliśmy bogaty program treningów tematycznych:

Indoor Rowing-nowatorskie zajęcia bazujące na jednej najefektywniejszych a z pewnością najbezpieczniejszej maszynie w świecie fitness- ergometrze wioślarskim Concept 2.
Gymnastics- podczas tych zajęć pracujemy nad mobilnością i wytrzymałością stawów, nienaganną pozycją i siłą, która pozwoli nam na wykonanie wielu ćwiczeń z własnym ciężarze ciała
Kettlebell- Odważniki kettlebell pozwalają na pracę asymetryczną, dzięki czemu nie tylko wzmacniamy nasze ciało ale jednocześnie niwelujemy dysproporcje, które często występują pomiędzy jedną, a drugą stroną ciała. Pozwala nam to skorygować wady postawy a nierzadko pozbyć się bólu.
Barbell- Zajęcia z podnoszenia ciężarów prowadzone przez profesjonalnych trenerów dwuboju olimpijskiego, na których skupiamy się na nauce i szlifowaniu techniki podnoszenia ciężarów
Move- Autorskie zajęcia Gosi Zalewskiej, oparte na ruchu wielowymiarowym bazujące na filozofii Ido Portal. Trening obejmuje takie aspekty jak mobilność, balans, koordynacja, praca nad siłą mięśni w zwiększonym zakresie i wiele, wiele innych
Mobility- czyli godzinna, intensywna sesja rozciągania, poprawy mobilności i "otwierania" swojego ciała

W naszej ofercie mamy również bezpieczne, profesjonalne zajęcia dla kobiet w ciąży lub po porodzie- FIT MAMA gdzie ćwiczenia dopasowane są do aktualnych możliwości w mądry sposób. Dla Waszych pociech natomiast przygotowaliśmy również bezpieczne, wesołe, integrujące treningi KIDS & TEENS

3

TRENINGI ZAAWANSOWANE

Osoby, które będą gotowe przejść na kolejny etap, lub te, które trenowały już wcześniej i po konsultacji z trenerem kwalifikują się na zaawansowane treningi, zapraszamy na zajęcia WOD (Workout Of the Day). Jest to główna, zaawansowana ścieżka treningowa na której "sky is the limit". Używamy wszystkich narzędzi- ruchów, które po prostu działają i które uczynią z Was najsprawniejszą wersję siebie. W urozmaicony, intensywny sposób łączymy tu wszystkie 3 płaszczyzny aktywności: M (Metabolic Conditioning)- trening kondycyjno-wytrzymałościowy, G (Gymnastics)- praca z własnym ciężarem ciała oraz W (Weightlifting)- ćwiczenia z użyciem dodatkowego obciążenia tj. kettlebells, sztangi, piłki lekarskie, hantle.

Zajęcia te można, a wręcz należy regularnie uzupełniać o zajęcia tematyczne wymienione powyżej. 

DANE KONTAKTOWE

Nowogrodzka 31
00-511 Warszawa

Telefon: +48 694 460 808

E-mail: ask@mgwtraining.pl 

GODZINY OTWARCIA

Pn - Pt 6:00- 21:30

Sb 8:30- 14:30

Nd 11:00- 13:00 

Website was started with Mobirise